آقای عراقچی بخواند!!!

نزدیک به 19ماه از مذاکرات هسته ای می گذرد.توافق ژنو وبعد از آن بیانیه لوزان(بخوانید توافق لوزان)دستاورد مذاکرات تیم هسته ای دولت تدبیر!!وامید!!بوده است.توافقاتی که با بیشترین امتیازات برای طرف غربی-آمریکایی همراه بوده است و برای ما وعده ی سر خرمن! توافقاتی که همراه با تفسیر متفاوت تیم هسته ای کشورمان همراه هست،تفسیری که منافع طرف غربی-آمریکایی را در سایه به اصطلاح مصالح!!مذاکرات حفظ می کند و همواره محرمانه بودن جزئیات مذاکرات را برای مردم کشورمان به همراه آورده است.محرمانه هایی که برای امثال موساد محرم است وبرای مردم مقاوم وشهید پرور ایران اسلامی نامحرم!

کار به جایی رسیده است که طرف های غربی-آمریکایی و بخصوص آمریکای جنایتکار،در کمال وقاحت وبی شرمی حرف از بازرسی های بی سابقه می زند.بازرسی(بخوانید جاسوسی) از مراکز نظامی ومصاحبه(بخوانید جاسوسی)با دانشمندان هسته ای طبلی است که مدتیست در آن می کوبندو البته پاسخش را بارها و بارها از رهبر معظم انقلاب وفرماندهی کل قوا،امام خامنه ای شنیده اند ودرآخرین هشدارها در دانشگاه افسری امام حسین(ع)فرمودند:

"حالا در همین مذاکرات باز حرفهای تازه‌ای میزنند. [مثلا] بازرسی‌ها، گفتیم که اجازه نمیدهیم از هیچ‌یک از مراکز نظامی هیچ بازرسی‌ای از سوی بیگانگان صورت بگیرد. میگویند بایستی ما بیاییم با دانشمندان شما مصاحبه کنیم یعنی در واقع بازجویی کنیم. ما اجازه نمیدهیم به حریم دانشمندان هسته‌ای ما و دانشمندان در هر رشته‌ی حسّاس و مهمّی، اندک‌اهانتی بشود. من اجازه نمیدهم بیگانگان بیایند با دانشمندان ما، با فرزندان برجسته و عزیز ملّت ایران که این دانش گسترده را به اینجا رسانده‌اند، بخواهند بنشینند حرف بزنند. در دنیا هیچ عاقلی اجازه نمیدهد، هیچ دولتی اجازه نمیدهد؛ دانشمندانشان را مخفی میکنند، نمیگذارند اسمهایشان را هم کسی بفهمد. دشمن پُررو و وقیح توقّع دارد اجازه بدهند راه را باز کنند و بیایند با دانشمندان ما، با اساتید ما، با محقّقین ما گفتگو کنند، مذاکره کنند. درباره‌ی چه؟ درباره‌ی یک پیشرفت اساسی بومی علمی در کشور. این اجازه مطلقاً داده نخواهد شد؛ این را هم دشمنان بدانند، هم کسانی که منتظرند ببینند تصمیم نظام جمهوری اسلامی چه میشود، بدانند."

اما جای تاسف وتاثر دارد که معاون وزیر امور خارجه دولت تدبیر و امید!!جناب آقای عراقچی بعد از مصاحبه های گذشته که همواره میگفت ما زیر بار حرف زور نمی رویم وچیزی فراتر از بازرسی های معمول را نمی پذیریم وبعد از فرمایشات امام خامنه ای،در جلسه غیر علنی مجلس حاضر شود وخلاف صحبت ها ومصاحبه های گذشته ،حرف از پذیرش بازرسی(بخوانید جاسوسی) مدیریت شده!!! از مراکز نظامی بزند و از وعده نسیه تعلیق و نه لغو تحریم ها آن هم پس از محرز شدن متعهد بودن ایران اسلامی به تعهداتش برای طرف غربی-آمریکایی بگوید.

آقای عراقچی!!وقتی صحبت های گذشته وامروزتان را مرور میکنم ،احساس میکنم به شعورم توهین شده است!!!می خواهد به عزت و استقلال کشورم تجاوز بشود!!آقای عراقچی!ملت مقاوم وسربلند ایران اسلامی هشت سال جنگ را که صدام دیکتاتور زیر سایه حمایت های آمریکا ومتحدانش به جمهوری اسلامی تحمیل کرد؛به بهای خون عزیزانشان برای عزت واستقلال این مرز وبوم بوده است!برای اینکه به دنیا نشان بدهند فرزندان این مرز وبوم هرگز زیر بار زور نخواهند رفت و عزت واستقلالشان قابل مذاکره نیست!

اینکه شما خودتان را در جایگاه میبینید که گویی تصمصم گیرنده نهایی هستیدبماند واما روی سخن با نمایندگان مجلس است که به فرموده بنیان گذار انقلاب اسلامی،حضرت امام خمینی(ره):مجلس در راس امور است.امیدوارم که مجلس شورای اسلامی مواضعی را در برابر گستاخی های بی حد وحصر شیطان بزرگ ومتحدانش اتخاذ کند تا کسی سودای کوچکترین توهینی به جمهوری اسلامی راحتی در رویای خود نپروراند.

ملت بزرگ وفهیم وبصیر ایران اسلامی مذاکره ای که در آن خدشه ای به عزت واستقلالشان وارد کند برنمی تابند و با تمام وجود از انقلاب اسلامی ودستاوردهای آن دفاع خواهند کرد وهمواره پیرو ولایت فقیه می باشند.

/ 2 نظر / 35 بازدید
س ز

با سلام مگر ما مرده باشیم که بگذاریم عزت و استقلال ایران خدشه دار شود! مگرما مرده باشیم که کسی بر خلاف دستور صریح رهبری بخواهد اقدامی بکند!

زینت

با سلام من که هر وقت این روند رو پیگیری می کنم فقط می گم آقا بیا فقط کار خودته اینا همش بازیه این باور بالاخره برای همه ثابت می شه که گشایش همه کارها و ایجاد مدینه فاضله به واسطه پسر حضرت زهرا (س ) است آقای .... اینا همش حرفه تا وقتی حضرت مهدی _عج صاحب اصلی هست باید برای فرجش دعا کنیم دعای از سر عادت نه دعای قلبی و باور به اینکه بهترین ها برای ما اقاست گناهمان قلبمان را تیره کرده باورمان را سطحی چشمانمان را کم سو و ایمانمان را کمرنگ باور کنیم که از آمریکا و دشمن برای ما دوست نمی شود . موید باشید یا زهرا